Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності описує, як компанія збирає, використовує, зберігає та розкриває персональну інформацію користувачів нашого сайту. Ми цінуємо Вашу конфіденційність і зобов’язуємося дотримуватись законів та правил, що регулюють обробку персональної інформації.

Збір та використання персональної інформації

Ми збираємо персональну інформацію, коли Ви заповнюєте форми на нашому сайті, зв’язуєтеся з нами електронною поштою або телефоном. Ця інформація може містити Ваші ім’я, контактну інформацію, дані про бронювання та іншу інформацію, яку Ви надаєте нам.

Ми використовуємо цю інформацію для надання послуг та забезпечення якісного обслуговування. Ми також можемо використовувати цю інформацію для покращення наших послуг та зв’язку з Вами для надання інформації про наші послуги.

Зберігання та захист персональної інформації

Ми зберігаємо персональну інформацію наших клієнтів на серверах, які знаходяться у надійних центрах обробки даних. Ми вживаємо заходів безпеки для захисту персональної інформації від несанкціонованого доступу, зміни та розкриття.

Розкриття персональної інформації

Ми не розкриваємо Вашу персональну інформацію третім сторонам, за винятком випадків, коли це необхідно для надання Вам послуг, забезпечення відповідності законам та правилам, що регулюють нашу діяльність, або коли це потрібно на запит державних органів.

Ми можемо також розкривати знеособлені дані, які не дозволяють ідентифікувати конкретного користувача для цілей маркетингу, досліджень та розробок.

Згода на обробку персональної інформації

Використовуючи наш сайт, Ви даєте згоду на збирання, зберігання та використання Вашої персональної інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Зміни у політиці конфіденційності

Ми залишаємо за собою право змінювати цю Політику конфіденційності у будь-який час. Зміни вступають у силу з моменту їх публікації на нашому сайті. Ми рекомендуємо періодично перевіряти цю сторінку для ознайомлення з будь-якими змінами.

Контакти

Якщо у Вас є питання або коментарі щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті або по телефону. Ми готові відповісти на всі Ваші запитання та надати додаткову інформацію про нашу політику конфіденційності.

Дякуємо!

Найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей