Перевезення дітей та школярів до школи, навчальних закладів та їх повернення додому .

Зв'язатися

Послуга перевезення дітей та школярів до школи, навчальних закладів та їх повернення додому є важливою для батьків, які не мають можливості доставляти своїх дітей до школи або забирати їх із неї.

Транспортні компанії, які надають послугу перевезення дітей, мають спеціально обладнані автобуси, які оснащені всіма необхідними пристроями, щоб забезпечити безпеку дітей під час поїздки.

Крім того, перевезення дітей та школярів до школи та назад має відповідати певним правилам та вимогам, встановленим законодавством, таким як наявність спеціальних дозволів на перевезення дітей, кваліфіковані водії, тощо.

Такі послуги часто надаються у межах договорів із батьками чи навчальними закладами. Вони можуть змінюватись за ціною залежно від відстані, кількості дітей та інших факторів.

В цілому, послуга перевезення дітей та школярів до школи та назад є важливим сервісом, який забезпечує безпеку та зручність для дітей та батьків.

Переваги послуги перевезення дітей та школярів до школи та назад компанією включають:

Безпека

Транспортні компанії, що надають цю послугу, зазвичай мають досвідчених водіїв та обладнані автобуси з пристроями безпеки, що гарантує безпеку дітей під час поїздки.

Зручність

Батьки можуть позбавитися необхідності самостійно доставляти своїх дітей до школи і забирати їх з неї, що полегшує їх повсякденну рутину.

Економічні вигоди

Послуга перевезення дітей економічно вигідніша, ніж купівля особистого автомобіля або використання таксі, особливо якщо дитина далеко від дому.

Соціалізація

Можливість зустрічатися з дітьми з інших районів та шкіл сприяє розвитку соціальних навичок у дітей.

Відповідальність

Компанія, що надає цю послугу, беруть на себе відповідальність за безпеку та комфорт дітей, що дає батькам впевненість у тому, що їхні діти будуть у добрих руках.

Зменшення транспортного потоку

Коли велика кількість батьків самостійно доставляють дітей до школи, це може привести до додаткового транспортного потоку на вулицях, що може спричинити пробки та збільшення забруднення повітря. Замовлення послуги з перевезення дітей у транспортної компанії може знизити кількість автомобілів на дорогах.

Крім того, послуга перевезення дітей та школярів може допомогти навчальним закладам у створенні сприятливого освітнього середовища, зниженні запізнень та перепусток занять, а також полегшенні комунікації з батьками.

Серед клієнтів компанії «STATUS TRAVEL» школи, коледжі, навчальні заклади, ВНЗ, гуртки та клуби, студентські організації, федерації різних видів спорту та багато інших. Компанія надає як одноразові послуги, так і регулярні за договором у безготівковій формі.

«STATUS TRAVEL» надає в оренду транспорт із усіма дозвільними документами та погодженням у ДАІ.

Діти — це найдорожче, що у нас є, відповідно й відповідальність за перевезення організованої групи дітей досить серйозна.

Наша компанія ставиться до цього питання дуже серйозно.

Для того, щоб шкільний процес став більш цікавим, часто організовуються заходи, які мають як пізнавальний, так і розважальний характер. Шкільний автобус може знадобитися для різних цілей:

 • Проведення різноманітних екскурсій.
 • Проведення дитячих свят та ранків.
 • Проведення шкільних заходів.
 • Для поїздок до театру чи кіно.
 • Для організації унікального туру за містом чи для поїздки на прогулянку поза містом.

Тому послуги з перевезення дітей та школярів потрібні не лише під час навчального року, а й під час канікул.

Для проведення подібних заходів виникає необхідність організації поїздок цілих класів чи груп у супроводі викладачів. Але батьки наважаться довірити свою дитину далеко не кожному перевізнику, адже діти – це найдорожче у сім’ї. Тому до подібних поїздок висуваються підвищені вимоги і вони регулюються значно більшою кількістю правил, ніж необхідно для перевезення дорослих пасажирів.

Правила та особливості перевезення дітей та школярів автобусами та мікроавтобусами.

 • Відповідно до закону, при перевезенні дітей та школярів, потрібна наявність 1 супроводжуючого дорослого на кожних 10 дітей, якщо група більше 30 осіб, то додатково потрібна присутність 1 медпрацівника.
 • Міністерство транспорту розробило окрему низку стандартів, метою яких є забезпечення комфорту та безпеки дітей. Цих  правил повинна дотримуватися будь-яка компанія, що надає послуги такого роду. Це стосується як необхідності придбання додаткового обладнання для автобусів, які займатимуться перевезенням дітей, так і підвищених вимог до кваліфікації водіїв, і, звичайно ж, підвищені вимоги пред’являються до стану транспортного засобу.
 • Організація, що займається перевезенням дітей, повинна мати документи, що підтверджують, що їй дозволено проводити такі перевезення.

До таких документів належать:

 • ліцензія на перевезення пасажирів;
 • свідоцтво про проходження транспортного огляду;
 • згодження перевезення дітей з ДАІ;
 • страхування життя та здоров’я пасажирів;
 • підтвердження працездатності тахографа;
 • страхування пасажирських місць.

Екскурсійні поїздки та трансфери містом – це завжди захоплююче та надає багато нових знань дітям. Компанія «STATUS TRAVEL» пропонує оренду комфортабельного транспорту від 4 до 80 місць з послугами професійних водіїв. Зручність пасажирів забезпечують повністю укомплектовані салони та транспортні засоби, що проходять перевірку та ТО перед кожним рейсом. Перевезення дітей транспортними засобами компанії «STATUS TRAVEL» здійснюється за регламентом, всі пасажирські місця застраховані.

 Замовлення автобуса для дітей у «STATUS TRAVEL» – зручний та безпечний трансфер.

Замовлення автобуса для дітей – актуальна послуга багатьох навчальних закладів. Адже не кожна установа має власний автопарк, щоб організувати виїзні заходи змагального, екскурсійного, розважального характеру, поїздки до театру та культурно-масові заходи.

Керівники також зазначають, що подорожувати з великою групою набагато зручніше автобусом, на відміну від інших видів наземного транспорту. При цьому перевезення може здійснюватися на далекі відстані по країні та далеко за її межами.

Головні умови:

 • повна комплектація – аптечка, вогнегасник, аварійні знаки, присутність розпізнавальної таблички – «Обережно діти»;
 • акредитація водія – відповідна категорія, медичний огляд;
 • акредитація водія – відповідна категорія, медичний огляд;
 • наявність супровідної документації – дозвіл, дорожній лист, договір, перелік пасажирів;
 • супровід дорослих – обов’язковий для неповнолітніх.

Автобуси компанії «STATUS TRAVEL» розраховані як на короткі дистанції, так і на тривалі переїзди. Транспорт компанії оснащений зручними кріслами та системами підвищеного комфорту – вентиляція, кондиціювання, обігрів, аудіо та відео. 

Звертаємо Вашу увагу

на те, що замовляти транспорт бажано заздалегідь, щоб обраний Вами автомобіль не виявився заброньованим на дату. Наші клієнти отримують гідний рівень сервісу та комфорту, безпеку пересування та лояльні ціни за надані послуги.

Залишились питання?

Телефонуйте за вказаними номерами:

або заповніть форму та фахівці нашої компанії, зв’яжуться з Вами самостійно;

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати більш детальну інформацію про наші послуги та консультацію з усіх питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями, рекомендуємо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом – сайт, пошта, телефон, чати у соціальних мережах.

  Адреса: Україна, м. Одеса, 65114, вул. Ак. Корольова, 26а

  Дякуємо!

  Найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей