Оренда автобусів та мікроавтобусів для перевезення груп пасажирів.

Зв'язатися

Послуга оренди автобусів та мікроавтобусів для перевезення груп пасажирів є дуже затребуваною у туристичній індустрії та для організації корпоративних заходів, фестивалів, конференцій та інших заходів. Оренда автобусів та мікроавтобусів є зручним та надійним способом перевезення груп пасажирів. Компанії пропонують різні опції оренди, які можуть бути налаштовані на конкретні потреби та бюджети клієнтів.

Основні переваги послуги включають

Зручність та комфорт

Автобуси та мікроавтобуси забезпечують комфортне переміщення групи пасажирів між місцями призначення, особливо на тривалих відстанях. Вони зазвичай оснащені м’якими сидіннями, кондиціонерами та іншими зручностями, що робить подорож приємною та комфортною.

Безпека

Автобуси та мікроавтобуси оснащені сучасними системами безпеки, такими як системи контролю гальмування та керування стабілізацією, що робить їх безпечними для перевезення груп пасажирів.

Економія часу та коштів

Оренда автобусів і мікроавтобусів дозволяє групам пасажирів заощадити час, оскільки вони можуть бути перевезені разом в одній поїздці, що унеможливлює поїздки на громадському транспорті або таксі.

Гнучкість

Оренда нашого транспорту забезпечує гнучкість у виборі маршрутів та графіків, що дозволяє групам пасажирів максимально ефективно використовувати свій час.

Персоналізація

Автобуси та мікроавтобуси можуть бути персоналізовані за допомогою брендування транспортних засобів, що робить їх ідеальними для використання на корпоративних заходах та заходах, де необхідно виділити компанію замовника.

Доступність

Завдяки широкому вибору транспортних засобів та маршрутів, пасажирські перевезення стають доступними для широкого кола споживачів.

Компанія «STATUS TRAVEL»

Пропонує оренду автобусів, мікроавтобусів, мінівенів на кілька годин/добу/тиждень. Великої кількості пасажирів набагато зручніше добиратися саме в такий спосіб.

Компанія має різні типи автобусів з водієм, від мінівенів до комфортабельних автобусів класу люкс. При оренді автобуса клієнт може вибрати необхідний тип транспорту в залежності від кількості пасажирів і рівня комфорту.

З компетентним менеджером можна погодити усі деталі, виявити свої побажання, які обов’язково будуть почуті. Ми знаємо, як задовольнити запити навіть найвибагливішого замовника.

Компанія «STATUS TRAVEL» пропонує автотранспорт на замовлення пасажирських перевезень по Одесі.

Це може бути транспортний супровід весілля та інших урочистих подій, трансфер гостей міста, які приїхали на конференцію чи бізнес-зустріч, виїзди на спортивні заходи тощо.

Для перевезення пасажирів по Одесі наша компанія пропонує різноманітний комфортний автотранспорт різної місткості, який залежно від марки та моделі, має наступні переваги:

 • подача транспорту для перевезення як різних за кількістю груп людей, так і VIP-пасажирів;
 • м’які та зручні відкидні сидіння;
 • достатній простір у салоні, з боків, над головою та в ногах у кожного пасажира;
 • наявність ременів безпеки;
 • пасажирські перевезення в Одесі будуть комфортними та взимку та влітку, завдяки системі клімат контролю;
 • наявність можливості зарядити телефон за допомогою USB зарядки;

Подорож пасажирів міськими вулицями та околицями міста з нами комфортно в будь-яку погоду.

Клієнти «STATUS TRAVEL» можуть замовити транспорт в Одесі на будь-який день тижня, до певного часу та місця призначення.

На протяжении более 17-ти лет работы в сфере услуг перевозки пассажиров,компания «STATUS TRAVEL»  приобрела надлежащий опыт, собрала команду профессионалов и готова обеспечить клиентам достойный уровень сервиса. Поэтому аренда пассажирского транспорта у нас имеет ряд преимуществ:

 • деально чистий салон та кузов автомобіля. Ми доставимо максимальну зручність своїм клієнтам, охайним транспортом.
 • Відмінний технічний стан. Ми завжди готові прийняти замовлення на автотранспорт, тому ретельно стежимо за його справністю.
 • Транспортні засоби знаходяться у власності компанії. Наші клієнти не переплачуватимуть за посередництво.
 • Оренда транспорту здійснюється із водієм. Це фахівець у своїй професії, уважний за кермом та ввічливий із пасажирами.
 • Замовник, орендуючи автобуси та автомобілі оплачує за фактичними годинами роботи транспорту та водія.
 • Сплатити замовлені послуги можна готівкою або безготівковим способом, на вибір клієнта.

Оренда транспортних засобів компанії STATUS TRAVEL в Одесі можлива на будь-який час. Ви призначаєте дату та час, а ми беремо на себе організацію транспортного супроводу.

Компанія «STATUS TRAVEL»

надає транспорт за погодженою адресою під час та у строк. Ми не прив’язані до певного місця відправлення. У процесі поїздки, за згодою сторін, можна скоригувати маршрут, зробити незаплановану зупинку.

Звертаємо Вашу увагу

на те, що замовляти транспорт бажано заздалегідь, щоб обраний Вами автомобіль не виявився заброньованим на дату. Наші клієнти отримують гідний рівень сервісу та комфорту, безпеку пересування та лояльні ціни за надані послуги.

Залишились питання?

Телефонуйте за вказаними номерами:

або заповніть форму та фахівці нашої компанії, зв’яжуться з Вами самостійно;

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати більш детальну інформацію про наші послуги та консультацію з усіх питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями, рекомендуємо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом – сайт, пошта, телефон, чати у соціальних мережах.

  Адреса: Україна, м. Одеса, 65114, вул. Ак. Корольова, 26а

  Дякуємо!

  Найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей