Замовлення пасажирських перевезень між містами та населеними пунктами України та за її межами.

Зв'язатися

Замовлення пасажирських перевезень у транспортної компанії є зручним та надійним способом переміщення між містами та населеними пунктами, що надає безліч переваг для клієнтів.Послуга дозволяє замовнику отримати високоякісний сервіс з перевезення пасажирів, комфортне та безпечне переміщення між містами та населеними пунктами, а також безліч інших переваг. 

Основні переваги послуги включають

Зручність замовлення

Замовлення пасажирських перевезень можна здійснити у зручний для замовника час через сайт компанії, за допомогою телефона або програми для смартфонів.

Різноманітність транспортних засобів

Транспортна компанія пропонує широкий вибір транспортних засобів, включаючи автобуси, мікроавтобуси, лімузини та легкові автомобілі.

Високий рівень комфорту

Пасажирські перевезення здійснюються на сучасних транспортних засобах, обладнаних усім необхідним для комфортного переміщення пасажирів, таким як зручні крісла, кондиціонери, тощо.

Безпека

Транспортна компанія здійснює пасажирські перевезення, забезпечуючи високий рівень безпеки завдяки використанню сучасних технологій та професійному підходу кваліфікованих водіїв.

Управління ризиками

Компанія має досвід та знання для управління ризиками та мінімізації негативних наслідків для клієнтів у разі непередбачених обставин, таких як поломки чи зміни маршрутів.

Гнучкість

Транспортна компанія готова надати індивідуальний підхід до кожного клієнта та забезпечити максимальну гнучкість у виборі маршруту, часу та інших умов перевезення.

Економічність

Пасажирські перевезення економічно вигідніші, ніж використання особистого автомобіля для тривалих поїздок між містами, оскільки вони дозволяють розподілити витрати на паливо, амортизацію та інші витрати між кількома пасажирами.

Високий рівень обслуговування

Транспортні компанії зазвичай забезпечують високий рівень сервісу, включаючи допомогу пасажирам з багажем, надання прохолодних напоїв та інших додаткових послуг.

Доступність

Завдяки широкому вибору транспортних засобів та маршрутів, пасажирські перевезення стають доступними для широкого кола споживачів.

Компанія «STATUS TRAVEL»

Компанія «STATUS TRAVEL» працює на ринку понад 17 років та пропонує міжміські пасажирські перевезення у будь-якому напрямку по всіх містах України та за її межами. Якісне транспортне супроводження на різні відстані є основним видом нашої діяльності.Нашими послугами групових перевезень користуються приватні замовники та численні підприємства.

Компанія «STATUS TRAVEL» – пасажирські перевезення Україною на вигідних умовах.

Замовити транспорт з водієм у компанії «STATUS TRAVEL» можливо для таких цілей:

 • трансфер: зустріч делегацій, гостей міста, обслуговування VIP-клієнтів тощо.
 • перевезення дітей в екскурсійних та спортивних турах.
 • гастрольні та паломницькі тури;
 • транспортування співробітників підприємств та організацій на конференції, виставки, робочі поїздки.
 • поїздки на відпочинок та тури вихідного дня;
 • екскурсійні пасажирські перевезення Україною та індивідуальні екскурсії;
 • обслуговування різних урочистостей та інших заходів;

Ви можете замовити мікроавтобус для поїздок будь-яким маршрутом.

Щоб забронювати мікроавтобус із водієм на необхідну дату Вам потрібно:

 зателефонувати менеджеру компанії за телефонами:

икористовувати форму зворотного зв’язку на сайті «STATUS TRAVEL», де потрібно ввести ваше ім’я та контактні дані, місто прямування, дату поїздки та кількість пасажирів. Менеджер вам зателефонує, щоб уточнити деталі перевезення мікроавтобусом по Україні

Весь автотранспорт оснащений:

 • системою клімат – контролю;
 • м’якими кріслами з спинками, що розкладаються;
 • TV
 • DVD
 • багажними відділеннями для великогабаритного багажу.

Тому пасажирські перевезення з водіями компанії «STATUS TRAVEL» по Україні та за її межами, незалежно від відстані, проходять з комфортом.Транспортні засоби в оренду надаються з водієм та у технічно справному стані. Дорогою всі технічні та дорожні питання вирішує водій. Таким чином, оренда мікроавтобуса забезпечує пасажирам можливість насолоджуватись подорожжю.

Окрім переваг пропонованого транспорту, наша компанія має наступні переваги:

 • постійна готовність транспорту та водія виконати міжміські перевезення пасажирів. Автомобіль справний та з повним баком бензину;
 • ми працюємо без участі посередників, тому нашим клієнтам не потрібно оплачувати послуги сторонніх фірм;
 • ми здійснюємо пасажирські перевезення в Одесі та Україні в будь-який час дня та ночі;
 • наші водії мають великий досвід водіння, професійні та ввічливі;
 • усі транспортні засоби завжди подаються у чистоті, як зовні, так і всередині;
 • замовивши міжміські пасажирські перевезення, Клієнт може визначити шлях і відхилення від нього, необхідні в дорозі. Також наші спеціалісти можуть запропонувати перевірені маршрути поїздок;
 • приватні міжміські перевезення оплачуються за кілометражем. Немає жодних переплат та прихованих платежів. Все прозоро та відкрито – скільки кілометрів проїхали, стільки й заплатили;
 • оплатити послуги можливо зручним для Клієнта способом, готівкою або безготівковим розрахунком.

Звертаємо вашу увагу

що замовляти транспорт бажано заздалегідь, щоб обраний Вами автомобіль не виявився заброньованим на бажану Вами дату.  Наші клієнти отримують гідний рівень сервісу та комфорту, безпеку пересування та лояльні ціни за надані послуги. 

Залишились питання?

Телефонуйте за вказаними номерами:

 або заповніть форму та фахівці нашої компанії, зв’яжуться з Вами самостійно;

Зв’яжіться з нами

Щоб отримати більш детальну інформацію про наші послуги та консультацію з усіх питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями, рекомендуємо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом – сайт, пошта, телефон, чати у соціальних мережах.

  Адреса: Україна, м. Одеса, 65114, вул. Ак. Корольова, 26а

  Дякуємо!

  Найближчим часом ми з вами зв'яжемося для уточнення деталей